Bas Engelen

Grashoek op 1 april 1946 •Venlo op 11 september 2018

De Limburger

Condoleances5Bloemen0Kaarsjes0

Overlijdensbericht

Deel pagina via
Ad en Janny Visser uit Goudriaan
7 jaar geleden
Beste familie en medewerkers KI Samen( is eigenlijk ook familie). Wij hoorden vanmorgen zojuist van dit bericht. Heel veel sterkte, helaas een markant en krachtig persoon is ons ontvallen. Hij kwam nooit onopgemerkt. Wij hebben samen veel gereisd, vooral in Portugal. Hij was gedreven, soms tot het uiterste. En alle boeren begrepen hem,(beter dan de ambtenaren), Heel veel sterkte, het zal stil zijn op de boerderij. Ad & Janny.
Wiel en Mien Basten
7 jaar geleden
Rien kinderen en kleinkinderen gecondoleerd met dit zware verlies heel veel sterkte gewenst in deze moeilijke tijd. Wiel en Mien.
Pieter Van Rumst
7 jaar geleden
Veel sterkte gewenst aan de familie Engelen - Basten. Bas en mijn vader deelden niet alleen dezelfde leeftijd, maar ook hun passie voor koeien en fokkerij. Bas en ik wisselden geregeld een woordje op landbouwbeurzen. Die fijne praatjes met een sigaartje ga ik beslist missen.
René Beumers
7 jaar geleden
Heel veel sterkte gewenst. Het is lang geleden, maar ik herinner me nog de bezoeken aan de boerderij van Ome Ves waar de veeel grotere neef Bas met ons tussen de koeien liep en we met de melkkar mochten rijden. René (van Ome Giel, petekind van tante Maria)
Truus Koopmans
7 jaar geleden
Heel veel sterkte in deze moeilijke tijd.
Stuur een kaartje
Boeket laten bezorgen
Deel pagina via
Condoleance achterlaten